Vyhodnocení zeměpisné olympiády

Pro návrat klikněte zde www.zsdolninemci.cz

Výsledky zeměpisné olympiády
Ve dnech 17. 1. a 19. 1. 2018 probíhala na naší škole zeměpisná olympiáda. Zúčastnilo se jí mnoho úspěšných řešitelů napříč všemi kategoriemi. Nejúspěšnějšími se však stali tito žáci: V kategorii A (6. třída) – na prvním místě Aleš Šenkár, na druhém místě Pavlína Kramárová a na třetím místě Lucie Andrášková. V kategorii B (7. třída) získala nejvyšší počet bodů Viktorie Anna Chlebcová, na druhém místě Markéta Beníčková a na třetí příčce se umístil Pavel Brencus. V kategorii C (8. a 9. třída) zvítězil Tomáš Kadlček, na druhém místě byl Vítězslav Klabačka a na třetím místě se umístil Martin Baroň. Vítězům jednotlivých kategorií gratulujeme a držíme palce v okresním kole zeměpisné olympiády. V neposlední řadě patří pochvala všem žákům, kteří se zúčastnili školního kola.